architektura ogrodów, projektowanie ogrodów, architektura zieleni - Warszawa i okolice Warszawy

+48 501 102 831

Zdjęcie nagłówka

O Green Studio

ISTNIEJEMY OD 1994 ROKU!

 

PASJA

Projektujemy i zakładamy ogrody od ponad 20 lat. Tworzymy dla Ciebie ogrody z duszą. U nas każdy ogród to unikalny mikrokosmos. To odpowiedź na Twoje marzenia, oczekiwania, miejsce do rozwijania hobby i do odpoczynku, to sposób na odnalezienie Twojej enklawy.

 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Staramy się sprostać Twoim wymaganiom projektując i tworząc niepowtarzalne „zielone miejsca” – parki, ogrody, tarasy, balkony, zielone wnętrza, zielone przestrzenie dla niebanalnych ludzi, dla Ciebie.

 

PROFESJONALIZM

Całym procesem twórczym powstawania projektu Twojego ogrodu oraz jego realizacji kierują nasi architekci krajobrazu. Cały czas podnoszą swoje kwalifikacje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach, dzięki czemu jakość naszych usług wciąż wzrasta. Chcemy poznać wizję Twojego ogrodu, rozmowa z Tobą jest punktem wyjścia do naszej dalszej pracy, zawsze od niej rozpoczynamy nasz proces twórczy. Oferujemy Tobie najtrafniejsze rozwiązania z zakresu architektury krajobrazu. Konsekwentnie podążamy za Twoim wymarzonym ogrodem jednocześnie uwzględniając zasady sztuki ogrodniczej. Od pierwszego momentu staramy się stworzyć realną wizję Twojego ogrodu. Twoje marzenia przekujemy w rzeczywistość.